KADRA Punktu Konsultacyjnego

Dorota Przybylska 
koordynator 
pedagog specjalny

Jestem pedagogiem specjalnym, socjotarepeutą, praktykiem dialogu motywującego. Moje dziesięcioletnie doświadczenie pozwoliło mi poznać wielu ludzi i ich historie, pracowałam z grupą przedszkolną, prowadziłam specjalistyczną placówkę wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży, asystowałam osobom niepełnosprawnym w wejściu na rynek pracy. Miałam okazję tworzyć Gdański Model Wsparcia Imigrantów.
Priorytetem w zawodowej codzienności stało się dla mnie całościowe wsparcie dziecka oraz jego rodziny. Poprzez dostrzeganie zasobów i mocnych strony, pomagam
w szukaniu rozwiązań w sytuacjach trudnych. Prowadzę zespoły interdyscyplinarne w oparciu o Porozumienie bez Przemocy i Dialog Motywujący.
Od 2 lat pracuję w Akademii Dobrej Edukacji w Pruszczu Gdańskim, gdzie pełnię funkcję pedagoga szkolnego pracując z uczniami i ich rodzinami, prowadzę indywidualne zajęcia rewalidacyjne oraz mentoringi. 
Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, robię przetwory i syropy z darów natury, a wszelkie prace ogrodowe sprawiają mi ogromną radość.

Joanna Jans
pedagog specjalny

Od 2010 roku pracuję z dziećmi. Początkowo w przedszkolach integracyjnych, obecnie uczę w Szkole Podstawowej Akademia Dobrej Edukacji. Wiedzę zdobywałam na studiach z kierunku Wczesnej Edukacji z Kształceniem Integracyjnym, Pedagogiki przedszkolnej z logopedią,  podyplomowo ukończyłam Pedagogikę Specjalną. 
W trakcie pracy z dziećmi opieram się przede wszystkim na budowaniu relacji i odkrywaniu potrzeb danego dziecka. Cytując Janusza Korczaka „Nie ma dzieci, są ludzie” – każdy zasługuje na szacunek i godne traktowanie. Prywatnie mama trójki wspaniałych chłopców.

Anna Kamrowska
psycholog

 

Katarzyna Wojtaś
psycholog

Anna Sikora
terapeuta pedagogiczny

Skip to content